KONST / Litografier / Färglitografi 16583183
nr 1658 3183
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Signerad, numrerad 1X/XX. Färglitografi. Bladets mått: 27x19 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:52:57
100 kr
150 kr
200 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert